Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hány Ft-ot kérnétek ezért a...

Hány Ft-ot kérnétek ezért a rajzért?

Figyelt kérdés

a/5-s lapra (egyszerű fehér) ceruzával (grafit) van megcsinálva egy női és egy férfi alak (nem élethűek!) nincs színezve.

Mennyit kérnél egy ilyen rajzért? (FT-ba!!!!)


2010. júl. 30. 13:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát indulj ki abból, hogy mennyi ideig tart megrajzolni egy ilyen rajzot? És számolj egy ezres órabérrel. Azzal túl nem fizeted, de alul sem.
2010. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

De mindenki más idő alatt csinálja meg. Én például 15 órán keresztül rajzolok kb. egy portrét, és mondjuk 3000-ért adom, akkor az 200 Ft-os órabér.

A Balatonnál meg 10.000-ért adnak mondjuk egyet, amit fél óra alatt megrajzol, az meg 20.000 Ft-os órabér.

Tehát nem igazán az idő számít, de 500 Ft-ért ne várj el túl jó minőséget.

2010. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Lineart vagy grafitrajz? Attól is függ, mit takar az, hogy nem élethű. Valamilyen képregénystílus? Már fesztiválokon is láttam olyanokat, akik árulták a rajzaikat, egy színes, A4-es print volt 500 HUF. Tehát 200-300 HUF kb.


(HUF = HUngarian Forint, Ft)

ja, még egy, az illető nagyon értett ahhoz, amit csinált. Kevésbé tehetségesek 100-200 Forintért árulták a rajzaikat.

2010. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy vennék ilyesmit,ha igen akkor is látnom kéne milyen ez a rajz.

DE ha ki van színezve,az nem lehet valami jó,kb olyan lehet mint egy kifestő.

Tudod mit linkel egy ilyen képet akkor megmondjuk mennyit adnánk érte:D

2010. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"DE ha ki van színezve,az nem lehet valami jó,kb olyan lehet mint egy kifestő. "


Nem azt akartad írni, hogy nincs kiszínezve? egyébként egy grafitrajz is lehet szép, ha tónusozva van, vagy legalább letisztázva. Néhány lineart pedig, pár árnyékolással szintén elfogadható.

2010. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de kiírsz egy ennyire semmitmondó kérdést, hadd modellezzem: szerinted ez a kocsi mennyit ér, fekete színű és mondjuk pirosban milyen lenne???

Nem raksz képet, semmit nem írsz aminőségéről akkor azt senki nem mondja meg neked, hogy mit ér.

Rajzért már csak hiúságból sem adnék pénzt, mert nem én csináltam.

2010. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!