Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki szokott köveket festeni...

Valaki szokott köveket festeni? Ha igen, akkor te mivel festesz rájuk? Ha filccel rajzolsz rá, akkor milyen filced van? (Én 4 féle filctollal próbáltam rá rajzolni, de egyiknek sem jött át a színe rajta--> mindegyik szín feketének tűnt.)

Figyelt kérdés
:(
2020. máj. 31. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A lakkfilcek, mint a Posca nagyon jók kőfestésre. Olyan filcet keress, ami fed, tehát nem áttetsző, ezért jó a lakk vagy az akril. Egyik barátnőm akrilfestékkel fest köveket, én csak fekete tollal rajzolok mintákat.

[link]

[link]

Remélem, segítettem.

2020. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!😊 Vaó, milyen drágák ezek a filcek, lehet hogy majd én is inkább akrilt fogok venni😊, mondjuk azok is nagyon drágák. A Flying Tigerben láttam 1500Ft-ért akril festéket, remélem nem azért olyan olcsó, mert gagyi:((
2020. jún. 1. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
De, sajnos azt kell mondjam, a Flying Tigerben maximum vásznat vegyél, mert minden más nem túl minőségi, ez tapasztalat.
2020. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Képzeld, végül aztán rendes nagy tubusos akril festéket vettem (rendes üzletben), "kicsit" drága volt, de megérte, mert gyönyörű lett az első kövem, minden nap festek majd egyet. Köszi a tanácsot!❤
2020. jún. 2. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! Jó munkát! ;)
2020. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!