Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet kapni olcsón copic filceket?

Figyelt kérdés

A corona virus előtt 24 ezret tudtam össze gyűjteni, ami az amazonon rendelésről elég lett volna, csak most nem lehet külföldről rendelni és bank kártyám sincs, amit most szintén nem lehet csináltatni.

Tud vki olyan boltott ahol ennyiből megtudok venni kb. Egy 30db-os copic filcet venni?🥺



2020. máj. 31. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

látszik, ki az eladó, ha rámész a termékre, ha pedig az amazonprime-ot választod a szűrőben, akkor a normális eladókat dobja fel


de amúgy nem hiszem, hogy 24k-ért 30 darabos copic sketch készletet fogsz kapni, az a 12 darabos ára és szerintem a 12 többszöröseként vannak készletben, szóval hivatalos 30-as készlet nincs is

2020. jún. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi, és kb. Írtam, már korábban pár hónapja kinéztem olyat amiben elég sokban és csak 30 ezer. De még ki tudom potolni.
2020. jún. 1. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!