Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valahol halottam hogy ujra...

Valahol halottam hogy ujra akarnak csendőrséget magyarországra, szerintetek tényleg lesz? szerintetek hasznos lenne?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz. pá
2020. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
68%
Felesleges, ugyanaz a felada, mint a rendőrségnek. Ez csak egy romantikus hívószó a fasisztáknak.
2020. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A csendőrség (korábban francia eredetű szóval zsandárság) Európa számos országában létező, helyenként szervezetileg részben a hadsereghez tartozó, katonai elvek szerint szervezett rendőri szerv, melynek fő feladata a rendfenntartás. Az európai csendőrségekhez hasonló testület Magyarországon a Készenléti Rendőrség.
2020. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges csendőrség/pandúrság. Van rendészet, rendőrség, TEK, békefenntartóság, minek ide az is?
2020. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellene még egy szervezet? Azt kellene gatyába rázni, ami már adott és semmi probléma nem lenne.
2020. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amolyan készenléti rendőrség...

Nem tudom, Toroczkaiék milyen feladatkörrel, hatalommal látnák el őket. Nekem néha az van a szemem előtt, hogy a falvakban amolyan képzett, fegyveres polgárőrök.

Szerintem elég lenne a rendőr, katona. Csak átformálni a rendőrséget, kicsit oroszosabb módra.

2021. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
30%

Na, hát a rendőrsèg aztán tud rendet tartani!A bűnözőktől fèlnek,a rendes embert meg igazoltatják, bastatják!Hagyjuk már...

Kellene csendőrsèg!!!!!!!

2021. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jò, egy kicsit túloztam! Nem olyan rossz a magyar rendőrsèg, illetve a rendőrökkel nem lenne gond.A rendszerrel van a baj.Nagyobb szabadságot ès főleg erős fizetèst èrdemelnènek,hogy vonzò szakma legyen.Túl kevesen vannak!
2021. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!