Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Aki tud rajzolni és nem csak...

Aki tud rajzolni és nem csak hobbiból üzi! Nálatok is van olyan nap/napok amikor egyszerűen nem tudtok össze hozni egy szép karakter rajzot sem? (fej vagy fél test)

Figyelt kérdés

Olyan szép rajzokat hozztam össze az utobbi kb.3 hónapban. Vagy inkább 5 napja tényleg tetszettek( ez nagyon szó😅)

De ma vhogy semmi nem akart össze jönni. És máskor is voltak ilyen időszakaim.

Másnak is vannak? Mitől lehet?


2020. jún. 8. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, neve is van a jelenségnek, alkotói válság. Nyugi, ha nem megy ne erőltesd. Nem kell minden elkezdett alkotást befejezni, vagy befejezheted később is.
2020. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak karakterrajzokat. Tudom, hogy ez gyakori a manga stílusban rajzolóknál, de nem csak náluk. Én már egy hete szenvedek, mert úgy érzem, idáig vesztegettem az életemet, mert semmit sem tudok rendesen megrajzolni, még azt sem, amit máskor a kisujjamból kirázok.

Amúgy igen, alkotói válság, általában lelki dolgok okozzák, stressz, depresszió, időjárás. Ez akkor rossz, ha határidőre dolgozol, és akkor nem megy a rajz, volt már ilyenem. És üdv a klubban! Angolul art block.

Amúgy ilyenkor én azt szoktam csinálni, hogy képeket nézegetek, és tök más stílusban másolgatok.

2020. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen köszi végül az nekem is bevált, de azt is unalmasnak tartom már és arra sincs erőm ilyenkor. De mikor ezt a kérdést kiírtam akkor viszont nem tudom mi okozhatta. Gondoltam a rossz kedvre,de nem nem volt rossz kedvem ekkor. Szóval nem tudtam ki okozhatta egyik napról a másikra😕
2020. jún. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!