Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudok olyan Harry Potter...

Hol tudok olyan Harry Potter könyvet venni ami NEM gyerekeknek való?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyféle Harry Potter van, nincs külön felnőtteknek, max wattpadon találsz pár fanficet, ha nagyon felnőtt tartalomra vágysz. XD de fogalmam sincs, hogy igazából mit keresel vagy honnét jött ez neked xD xD xD
2020. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Kb a 4. résztől már nem gyerekeknek való a HP.
2020. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden korosztálynak való a Harry Potter, aki 12 évesen is bogyó és babócát nézet a gyerekeivel, azok nevelik ki ezeket az életképtelen, agyhalott díszpávákat. A gyerek nem hülye, simán fel tudja fogni, ami a 4.résztől történik, pont attól lesz idióta, ha minden sz@rtól védeni akarjuk, és rózsaszín cukorfelhőben nevelgetjük 15 éves koráig és a legkomolyabb dolog, amivel addig szembesült az, hogy Peppa malac félt a fogorvosnál.
2020. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Mármint arra gondolsz, hogy olyan kiadást?

Csináltak nemrég valami gyönyörű kötésű, csillagászati áru kiadást. Nem tudom, mind a hét megvan-e már, én csak az első kettőt láttam. A súlya vagy 3 kiló, óriási a könyv, színes illusztrációkkal.

És azt hiszem, csak az angol verzió van meg így.

Na, az nem gyerekeknek való.

2020. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát, a neten van jó néhány explicit tartalmú fanfiction. De gondolom nem erre gondoltál.
2020. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Azt hiszem, ez az: [link]

Itt az első három van meg díszdobozban.

2020. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
@6 ez ugyanaz a HP, mint bármelyik másik. Mivel nincs belőle több változat. JKR egy Harry Pottert írt.
2020. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Tudom, hogy ugyanaz a HP! Ki mondta, hogy nem tudom, hogy ugyanaz!?


Úgy értelmeztem a Kérdező (egyébként elég értelmetlenül megfogalmazott kérdését), hogy olyan kiadású könyvet keres, amit nem gyerekeknek terveztek arra, hogy olvassa ki ötvenszer, hajlítsa meg, dobja táskába, stb., hanem úgymond "díszkiadást", ami felnőtteknek, gyűjtőknek való.


Máshogy nincs értelme a kérdésnek, mivel csak nem gondolta komolyan, hogy egy regénynek két verziója van...

2020. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Jóisten, gyere le! :D Egyféle Harry Potter van, nincs felnőtteknek. Egy jól sikerült ifjúsági könyv, amit felnőttek is szívesen olvasnak. Kismillió ilyen ifjúsági könyv van, ami felnőttként is élvezhető.


Mondjuk aki szerint a HP nem gyerekeknek való, kíváncsi lennék, hogy az ő gyerekei mit olvasnak 12-14 évesen.... Leporelló könyveket arról, hogy mit mond a boci? :D

2020. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
@8 A kérdező nem gyűjtői kiadást keres, hanem egy "felnőtt" Harry Potter könyvet. Kamaszkorban a Merengőn olvastam ilyen fanficeket, de ezek nem jelentek meg könyv formában. XD sajnos... XD
2020. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!