Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért szerettek rajzolni?...

Miért szerettek rajzolni? Miért kezdtetek el és miért folytatáttátok amikor nem tudtatok még egy karaktert sem szépen megrajzolni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A flow élmény miatt. Nem volt célom, hogy az eredmény szép legyen. Egy olyan tudatállapotot találtam meg az alkotásban, amit másban nem.
2020. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nekem nagyon fontos lenne, mert én kezdem feladni
2020. jún. 30. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Sose add fel! Én mindig is szerettem rajzolni. Ha nem tudsz egy karaktert sem megrajzolni, akkor nézegess tutoriláokat, marha sokat segítenek.
2020. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én annál akadok el, hogy napokig nézegetem a tutorialokat egy üres rajzlap felett. Már azt sem tudom eldönteni, hogy most tudok-e rajzolni vagy sem. Vmikor megy sokszor pedig nem. De még iklezem sincs karakter pozokhoz
2020. jún. 30. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Csináld úgy, hogy rajzolsz közben, nem baj, ha másolsz, mert azzal lehet a legtöbbet gyakorolni, főleg, ha élő modell után nem tudsz vagy nincs lehetőséged rajzolni.

Facebookon van egy ilyen csoport dynamic anatomy poses, keress rájuk, ott sok hasznos képet találsz.


Amúgy, mangásan rajzolsz?

2020. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem mangásan, olvasok és nézek animét, de nem nem úgy rajzolok.
2020. jún. 30. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 8 éves koromban kezdtem el komolyabban rajzolni, ahogy emlekszem akkor meg semmi célom nem volt vele, azért folytattam, mert kicsi voltam, élveztem, és akkor tetszettek a rajzaim. Idővel fejlődtem, és eszembe sem jutott abbahagyni
2020. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én az élményért rajzolok, 11 éves koromig csak hobbi volt, most már ez az életcélom.
2020. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!