Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Pesten van olyan művészbolt...

Pesten van olyan művészbolt ahol több féle akvarell festék tubusokat árulnak?

Figyelt kérdés
Ha igen melyiket ajánlanátok, mennyibe kerülnek? Palettát melyikből/melyikekből a legjobb összeállítani? Kis ideig leszek pesten, úgyhogy nem lesz idom sok helyre benézni, ezért kérdezem előre.

2020. aug. 5. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Várna u. 6.

Nagymező utca 43.

József krt 26 is jó

Bartók B. u. 61

2020. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A színek amiket szeretnék bele: lemon yellow, cad yellow, naples yellow, cad red, crimson lake, valamilyen kékes lila, coerulean blue/valami hasonló, ultramarine, turkey blue, payne’s grey/indigó, sap green, hooker’s green deep, olive green, yellow ochre, burnt umber, burnt sienna, vandyke brown/sephia
2020. aug. 5. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Telefonálj a boltoknak vagy vedd fel velük a kapcsolatot emailben.

2020. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es! Javaslatai nagyon jók, én is ezeket írtam volna le.

Internetes rendeléssel is lehet intézni! Miért kéne végigjárnod személyesen?


A termékek között hatalmas minőségi és árkülönbség van! Megesik, hogy egy adott márkából nem egy helyen tudod beszerezni az összes igényelt színt. Márkákat keverni nem mindig célszerű, mert megesik, hogy nem kompatibilisek, ill. száradást (beérést) követően más lesz a hatásuk.


Én még innen is szoktam rendelni (nem mellesleg árban is elég jókat lehet itt kifogni): [link]


A Várna utcai cégnek van még több üzlete, de a központi raktár-áruházukban van a legnagyobb készlet. A Nagymező utca 43. is az övéké és az Üllői úton van még egy. ( [link]

[link]


József krt. 26. [link] vagy [link]


Mi akvarell festékekből a pannoncolor-t kedveljük leginkább, de a Daler-Rowney ár / érték arányban nagyon jó. Ha nem nagy felületre alkot az ember, és fontos a változatos és mutatós szín, akkor Koi akvarellfesték.

2020. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!