Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írtam egy verset. Miből...

Írtam egy verset. Miből állapítsam meg, hogy jó lett-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon felszínesen hangzik a kérdés, viszont nem az. Nemrég elveszítettem egy számomra nagyon fontos személyt, minden éjszaka feltörnek bennem az érzések és azt éreztem, hogy ki kell írnom magamból.

Azonban nem szeretném kidobni az ablakon, ezért érdeklődöm, hogy miből állapíthatom meg, hogy jól sikerült-e.



2020. aug. 23. 23:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

10-es

Azt nem Arany János írta, hanem Petőfi:

[link]

2020. aug. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem elküldheted, ha gondolod. De szerintem nem érdekel a véleményem Téged... :D
2020. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát hasznosak voltak!

Utsó, ezért kérdezősködök: #2 válasz

2020. aug. 24. 10:53
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nem egyenlő a publikációval, ha megmutatod nekem. Nem fogom nyilvánosságra hozni, ne aggódj. A szellemi termék le van védve, amint megszületik.
2020. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#11

Tévedtem, tévedésemért elnézést.

Köszönöm, nem azért marha az ember, hogy mindenre jól emlékezzen.

2020. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Petofi egyik langelme zsenialitas a muve

Latom te is l.t.-n tanulsz

Tudjon meg ezt a Tünde

Őz töke az ösztöke enyém meg az összecsórt,sokszor feltehetted sorolhatnam a lenyeget de Berzsenyit mit cimborat felmentettem nem tudjon s ebből lett sorsom amatőr baljlós része(talán betűzni kéne...)de vigye az ördög röheje,vezették itt minden elme,sejlik a sejtés hajlik a pantlika,ma sem lesz a szomszed szőke lany-enyém a pannika!!!

2020. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Abban, hogy a konkrét vers mennyire jó, vagy sem, talán nem segítenek az alábbi linkek, de hogy milyen irányba érdemes tartani, vagy mire érdemes törekedni a továbbiakban, abban talán támpont tud lenni az alábbi oldalak tartalma:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link] [link]


Az alábbi oldalakon 10 részben versekről szól, és talán kiderül, hogy mitől jó egy vers:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Mutasdd meg az ellénfeleidnek ne a barátaidnak akkor kiderül....
2020. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ami elengedhetetlen bármilyen művészethez hogy értsd legalább azt a félét amit te akarsz csinálni, valamennyire biztos van fogékonyságod ha már írni akarsz ez azt jelenti hogy már fedeztél fel szépséget értéket más versében , ugyanígy vizsgáld a sajátod is az fontos csak hogy te értsd.
2021. jan. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!