Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Olyan valakit keresek itt aki...

Bazsiking01 kérdése:

Olyan valakit keresek itt aki ért a zongorákhoz van egy Adolf Neuburger Wien 1898-as zongoránk valaki tudná esetleg mennyit ér egész jó állapotban van ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hangszerész, de szerintem egy jó 25-30-at simán. De ezt nem gykn kell eldönteni
2020. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mojjo ***** válasza:
@1: Jó 25-30 mit? Gondolom - remélem - nem ezret akartál írni, de a 25-30 millió egy hasonló korú Steinwayre lenne kb reális, nem pedig egy noname hangszerre.
2020. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy ezret. Egy Steinway (már egy száz éves) többet ér szerintem
2020. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig a 25-30 ezer reális. Mivel bécsi mechanikás az említett típus, ezért elavultnak számít, ma már sajnos senki nem ad nagyon pénzt érte, mivel még egy jó pianínó is sokkal mind megbízhatóbb mechanikai, mind játéktechnikai szempontból, a bécsiknek meg híresen szar a billentésük. Esetleg ha gyönyörű, kifogástalan állapotban van, talán egy 50-ért is elmegy.

Hangszerésznek tanulok.

2020. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a szalonban ahol dolgozom, egy 1912-es, felújított, gyönyörű állapotú O-modell Steinway zongora 6 és fél millió, szóval az sem igaz, hogy 20-25 millióba kerül :) igaz, csak 180 centis.
2020. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Harmincezerért egy esküvői mulatós játékszintit nem kapsz
2020. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így van, de attól még igaz, amit írtam.
2020. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!