Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Sorozat.Sztem több mint két...

Sorozat.Sztem több mint két évtizede ment Magyar adókon.Két gyerek egy lány és egy fiú tóparton,amiben valami vízi szörnyek élnek,meg van egy fő gonosz will de pors (Fonetikus)meg kövek,amikből sugarak csapnak ki,barlangok, egy öreg a +oldalon.?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is.
2020. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A hegy gyomrában volt a sorozat címe. Jó régen ment a sorozat, egyébként Youtube-on fenn vannak a részek.

Mellesleg egy regényből adaptált új-zélandi ifjúsági sorozat a '80-as évek elejéről.


Itt az első rész:


https://www.youtube.com/watch?v=81jyro6TGjo

2020. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, itt a sorozat leírása:


A hegy gyomrában (Under the Mountain) egy nyolcrészes új-zélandi filmsorozat, mely 1981-82-ben készült. Magyarországon a TV 2 vetítette 1993-ban.


Egy ikerpár, Rachel és Theo Matheson Aucklandba mennek nyaralni nagynénjükhöz. A városban él egy idős úr, Mr. Jones, aki földönkívüli, és korábban már találkozott az ikrekkel, amikor azok alig néhány éves korukban elvesztek az erdőben. Az ikrek küldetése, hogy a szemközti házban lakó Mr. Wilberforce-ot és családját --, akik szintén emberealakot öltött földönkívüli lények -- megállítsa azon céljukban, hogy a Földet megszállják. Kiderül, hogy az ikrek is rendelkeznek különleges képességekkel, mint pl. a telepátia.

2020. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ifi horror, nem csak az az sf-t írtam kulcsszónak.

Azért szoktam ezeket horrorozni, mert mai fejjel meglehetősen alacsony a költségvetésük... ellenben összehozni egy ilyen filmet.


Tiszta libabőr, ha összetűzésbe keveredsz a saláta "emberekkel" akkor újra gyerek vagy.

2020. szept. 17. 16:38
 5/5 anonim válasza:
100%
Így van, ez az a sorozat. Nemrég néztem én is újra csak úgy nosztalgiából.:) Arra emlékszem, hogy talán szombat délelőttönként ment és hogy gyerek fejjel mennyire félelmetesnek tűnt.:D Persze akkor még az ingerküszöb is máshol volt.
2020. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!