Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy 1-10-es skálán egy olyan...

Jacques Fosche kérdése:

Egy 1-10-es skálán egy olyan szökőkút, amin egy nagy márványgömb pörög, mennyire ízléses vagy mennyire giccses?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik és nem jutok dűlőre, köszönöm a segítséget!

2020. szept. 21. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Képet kérünk
2020. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen, képet kérünk. Anélkül nem tudni.
2020. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik vedd meg.
2020. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint a szökőkút egy kertben mindenhogyan giccses.

Tereken meg paloták kertjében jól néz ki, ahol nagyobb hely van meg olyan a környezet, de egy átlagos kertben nem tudom elképzelni.

Viszont ha neked tetszik, akkor vedd meg, ne az itteni hozzászólásokra alapozz.

2020. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom elkepzelni, hogy mekkora viznyomas kell ahhoz, hogy egy marvanybol keszult - ami raadasul nagy is - golyot a szokokut inditasakor a viz kepes megemelni, majd a magasban tartva forgatni. Ha megadnad a gömb tomeget, ki tudnam szamolni...


(Minden fajta szokokut vizvesztesege hatalmas a parolgas miatt, ezt szamitsd bele a fenntartasi koltsegekbe)

2020. szept. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a környezet. Ha egy márványból készült, eleve grandiózus, régi stílusú épület kertjében van, akkor oké, bár ott sem az ízlés csúcsa szerintem. Valahol láttam már ilyet, oda abszolút nem illett (az esetek 99%-ában utóbbi a helyzet szerintem).
2020. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mansour ***** válasza:
47%

Szerintem nem nagyon van olyan, hogy valami eleve giccses, minden a környezeti kontextustól függ. Én még a kerti törpének is tudnék helyet találni :)

Szóval kép kellene magáról a szökőkútról és arról a helyről, ahová kerülne.

2020. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ime, egy kép:


[link]

2020. szept. 22. 11:10
 9/11 Mansour ***** válasza:
100%
Ezt semmiképp sem mondanám giccsesnek, viszont rendkívül rossz összhatást kelthet, ha nem megfelelő helyre van elhelyezve.
2020. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem giccses, de szerintem ronda.
2020. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!