Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van olyan mozi / hely Budapest...

Kolbászmester kérdése:

Van olyan mozi / hely Budapesten ahol rendszeresen régi / klasszikus / kultfilmeket vetítenek?

Figyelt kérdés
Gondolok pontosabban akár Hitchcock, Kubrick, Woody Allen, Billy Wilder, vagy bármiféle klasszikus rendező filmjeire. Bármiféle kultfilmek, ilyesmik. Új vagyok Pesten, így még nem vagyok képben. Köszönöm előre is a válaszokat!

2020. szept. 28. 01:14
 1/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Tematikus vetítéseke előfordulhat, de a nagyon régi filmek nem jellemzőek sehol. A Művészmozi-hálózat is inkább kortársakat játszik.


Van egy kis mozi, ahol régi - de nem túl régi - klasszikusok szoktak menni:


[link]

2020. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és a segítséget! :)
2020. szept. 28. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Átrium mozi!
2020. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a volt Bem mozi, most nem tudom, hogy hívják, a Margit híd budai hídfőjénél.
2020. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Odeon filmklubban árulták kult dvd vhst
2020. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!