Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » SzfÉ-sek miért tüntetnek...

SzfÉ-sek miért tüntetnek valójában a(dolgozók,adófizetők)pénzén?!? ha már jelentkeztek és felvették Őket(kiket?!?)akkor miért nem tanulnak(vminek?!?) érti más is?!

Figyelt kérdés
én pl szívesen tanulnék ha már arra jelentkeztem és szinésznek készülnék....

2020. okt. 28. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Hergelik őket külföldről.
2020. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
75%
Soros
2020. okt. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
durva agymosás.....
2020. okt. 29. 06:02
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindegy hogy a tanaraid szabadon tanitjak azt, amire teged felvettek, vagy pedig egy sertett, frusztralt, kereszteny kuldetestudatos fidesznyik altal vezerelt 'alapitvany' mondja meg nekik mit kell tanitani, mindezt egy ex-katona vezenylete mellett aki maximum tavolrol ugatja a szinhazat.


Ha ezt nem erted (vagy nem akarod erteni), akkor ugyis mindegy, majd menj sorbaallni az ujabb zsak krumplidert.

2020. okt. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
milyen ex-katona és milyen keresztény kultúráról van szó-ez egyszerű adózó ugyse érti csak azt-hogy az ő pénzéből(többekközt)nem tanulnak!
2020. okt. 29. 09:45
 6/13 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Honnan vetted, hogy nem tanulnak? A múlt héten, amikor elméletileg őszi szünetet rendelt el az egyetem vezetése is folytatták a félévet a megszokott rend szerint.
2020. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a többsége tüntet-legalábbis ezt a képet festik-magukról....láttam a benti folyosókon alvó képeket-a ki nem vitt kukákat(szemetet..)vmit elfoglaltak ami nem az övéké...Már hamarabb az adózóké....
2020. okt. 29. 10:47
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Tessék szépen a kérdéseddel a politika kategóriába fáradni.
2020. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

"a többsége tüntet-legalábbis ezt a képet festik-magukról...."

A tüntetés nem egyenlő a nem tanulással/dolgozással. És nem, nem festik ezt a képet. Kifejezetten hangsúlyozzák, hogy az oktatás folyik, az órák mennek, a félév követelményeit teljesítik. Erről közleményt is adtak ki, és bíróságon is kérik az ehhez való joguk biztosítását.

Hogy helyes-e, amit csinálnak? Jogilag nem tudom megítélni, nem értek hozzá. Emberileg megértem őket.


"láttam a benti folyosókon alvó képeket"

Mert többen nem mennek haza, vagy a kollégiumba. Attól, hogy ott alszanak (láthatóan egy tantermet rendeztek be erre a célra), még óráig lehetnek.


"a ki nem vitt kukákat(szemetet..)vmit elfoglaltak ami nem az övéké"

A kukák kinn vannak, hova kellene kivinniük? Én azt látom a képek alapján, hogy ezek között a tábori állapotok között is szelektíven gyűjtik a szemetet. Némi rendetlenség valóban látszik a képeken, de ezzel kampányolni egy EP meghallgatáson elég gáz szerintem.

2020. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
oké csak azt mondom én mint nem továbbtanult (egxébb okok miatt!)ha színész szeretnék lenni,befognám a számat és tanulnék/dolgoznék-ha már az adófizetők kitartják őket,ráadásul az adófizető elvileg a produktumokra is kíváncsi lehet....ami közel egyenlő a mivel?!?;)
2020. okt. 29. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!