Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy marad tartós a textilfesték?

Hogy marad tartós a textilfesték?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken megtalálható mit szeretnék készíteni. Az első alkalommal ki lett mosva, próbaképp, hogy milyen lesz.

Jó minőségű, drágább festékem van, még is kijön. (Természetesen kímélő programmal mostam.) Fixálást ír, ami a vasalást jelenti (gondolom), ugyan úgy ki jön akkor is. Ecetes vízbe nem áztathatom, ha eladásra kínálom.


[link]



2020. nov. 13. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy el tudj ilyet adni, ég, csomó próbát kell csinálni, hogy megtudd, mit használj, hogy használj.


Az, hogy a festék drága volt, semmit nem jelent. Farmert amúgy sem textilfestékkel ajánlott festeni.


Nem is derül ki a kérdésből, hogy milyen anyagra akarod csinálni? Bőr? Farmer?

2020. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A képen is farmerkabát van, meg a kulcsszavakhoz is odaírtam, hogy farmer, bőr. Épp azért írtam ki a kérdést, hátha megmondjátok mivel/hogyan csináljam, és akkor nem nekem kell 500 fajta festéket/módszert kipróbálnom.
2020. nov. 13. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Látom, hogy farmer van a képen, nem vagyok hülye, de azt is látom, hogy a kulcsszónál bőr is szerepel.


A bőrhöz nem értek.


Farmerhez akril festéket használunk, keress diy csoportokat vagy kutakodj a neten én nem segítem a konkurenciát konkrét termékekkel.

2020. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha meg látod, akkor minek kérdezed meg? Akrilfesték nem jó, le lehet kaparni (igaz, nehezen). És érdes is, nem ajánlják.


Közben sós vízben áztatással megoldottam, és így eladható, mert nincs illata.


Köszönöm.

2020. nov. 13. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!