Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen műalkotást elemezzek?

Milyen műalkotást elemezzek?

Figyelt kérdés
Egyetemi előadást egy beadandó műelemzéssel kell teljesíteni és fogalmam sincs, hogy milyen festményt válasszak az elemzésem tárgyává. Valaki tudna ajánlani valamit a 19. század végéről vagy a 20. század első feléről?

2020. dec. 1. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Feszty-körkép.

Nos?

Jó tipp?

2020. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Filmet.
2020. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bouguereau?
2020. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy kerültél ilyen helyzetbe, hogy nem tudod az elemzés tárgyát kiválasztani és belőle esszét írni?
2020. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Faragó Géza Karcsú nő macskával
2020. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A négyes válaszolónak.

Úgy kerültem ilyen helyzetbe, hogy engem eddig sem érdekeltek a szánalmas vízfestékezők munkái és ezután sem fognak de ahhoz hogy teljesítsem a tárgyat és haladni tudjak a szakommal muszáj valamit választanom és mivel eddig még nem jártam semmilyen kiállításon és nem foglalkoztam a témával (lévén, hogy nem vonzott a festészet mint ahogy leírtam) így nem volt semmilyen előképzettségem a témában.


A többiek ajánlatán meg elgondolkoztam.

2020. dec. 2. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok.


Értem. Köszönöm. Mi a szakod? Mi akadályoazza meg, hogy valami agyaonelemzett művet (Guernica például), elemezz a saját szempontrendszered alapján? Sok-sok kritika ismert, nem tudsz mellényúlni.

2020. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!