Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen papír/nyomtatott alapú...

Milyen papír/nyomtatott alapú művet irodalmat olvastok?!?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 14:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Fekete István: Zsellérek
2021. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

de jó végre-nem is gondpltam h állatos műveken (természet ismeret)mást is írt..

bravó

2021. jan. 2. 14:38
 3/22 A kérdező kommentje:
úgy hangzott mint az ATV-s műsorvezető szájából hangzott volna...nem az vagyok(Somos andrás);)
2021. jan. 2. 14:48
 4/22 anonim ***** válasza:
Nyomtatva semmit, francnak nincs annyi pénze
2021. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

300forint/könyv-esetleg 600 a csomag többköny/1000-miért is sok?!?

inkább mondd időpazarlásnak

2021. jan. 2. 14:52
 6/22 anonim ***** válasza:
Nyuszika, heti 5-6 könyvet olvasok el, nem időpazarlás, nem tudom, te hol veszel 300 forintért könyveket, de jó neked, amit én olvasok, annak kicsit több az ára (5-10k). Úgyhogy kölcsönveszem epub formátumban.
2021. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Most semmit, drágák a könyvek, könyvtár meg nincs.
2021. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

tényleg durva---átkell az életünket is a digitális valótlanságba konvertálnunk?!?

viccen kívül:hétfőn nyitnak a GurulóKőnyvek,ha pestiek vagytok van kőbánya hűvösvölgy Bikáspark Kálvintért-esetleg állénál(ebben nem vagyok biztos)

keressétek a zöld szekereket(nyugatinál is van)

Van Ingyen Beszéd!!!

2021. jan. 2. 15:11
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

1.# vagyok. Fekete Istvántól 51 kötetem van, nemcsak állatokról írt.

Van életrajza (pl. Kittenberger Kálmán élete), a szarvasi arborétum méltatása (Pepi-kert), útikönyve (Erdély), történelmi regénye (A koppányi aga testamentuma), lányregénye (Hajnal Badányban).

Sokat írt a falusi emberekről (pl. Ballagó idő, Búcsú, Emberek között, Emberpor, Kísértés, Számadás, Tíz szál gyertya).

2021. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem kell sehová konvertálnod az életed, nyuszika, csak el kell fogadnod, hogy nemcsak faírtással lehet könyvhöz jutni és a XXI. században vagyunk

Emellett: 38m2 a saját lakásom, az albérlet kb 12 m2, szerinted hova tegyem a könyveket?

2) digitálisan és audiobook-ként azt olvasok, amit akarok, és olyan nyelven, ahogy szeretném, nem azt, amit tőlem kb 200 kmre te 300 forintért megveszel

3) ebook van ingyen is (de így is 10-12k elmegy egy hónapban könyvre)

4) maradjunk abban, hogy az én könyvfogyasztási szokásaim kicsit mások, mint a tieid. És van egy olyan gyanúm, hogy én jóval többet olvasok, mint te, nem mellesleg ezek egy része szakkönyv, vagy speciális műfaj, esetleg adott író, amit biztos nem kapok meg a Guruló fabódédban, pláne, hogy a fele sose jelent meg sem magyarul, sem nyomtatva.

2021. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!