Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik művészellátóból érdemes...

Melyik művészellátóból érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Akvarellhez szeretnénk kezdőnek vásárolni (papír, festék, ceruza, ecset). Gondolom mivel a művészellátó spéci bolt, így nincs rossz minőség (jól gondolom?), viszont nem tudom honnan rendeljünk. Van lényeges árkülönbség közöttük? Az idő rövidsége miatt nem tudom végignézni az összes webshopot. Tudtok ebben segíteni?
2021. jan. 10. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Artnessen szoktam vasarolni en, meg talan ez a legjobb arkategoria. Papirnal figyelj oda, hogy ne legyen túl vekony (260-300 g/m2 a jo)
2021. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megvettem a cuccokat a rajzshoptól, de köszi a tippet megnézem ezt is és elteszem az infot későbbre.
2021. jan. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!