Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Színes ceruzával hogy tudok...

Színes ceruzával hogy tudok türkizkéket keverni?

Figyelt kérdés
Elég gyakran szoktam tengerpartot rajzolni, és hát szerintem nagyon szép, hogy ha a tenger türkizkék színű, de nem tudom hogy keverjem? Mindig úgy csinálom, hogy világoszöldre világoskéket színezek, de valahogy olyan furcsa színe lesz, nem sikerül. Tudnátok segíteni?

2021. jan. 13. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kék és a zöld adja ki a cián színt. De érdemes lenne szerezni egy cián színű ceruzát.
2021. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de én türkizt szeretnék.
2021. jan. 13. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A cián hétköznapi neve türkiz.
2021. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaaaaa!... Ezt nem is tudtam! Akkor jól kevertem! Csak lehet kevésbé kéne a ceruzákat rányomni a lapra! Köszi!
2021. jan. 13. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy nagyobb ceruzakészlet? De tudom, hogy az drágább.
2021. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Nincsen nagyobb ceruzakészletem. De jó ötlet!
2021. jan. 13. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Halványan teszed oda a kéket, keversz bele egy kis zöldet, fehéret. Ezt sima 12 színű színessel is ki tudod keverni, a trükk, hogy ne nyomd oda a ceruzát.
2021. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!