Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért penészedik a gouache...

Miért penészedik a gouache festékem?

Figyelt kérdés
Vagy 4 hónapja hogy vettem 3 közepes tégelyes(pannon color) gouache festéket és az egyik már vagy két hónapja néha penészes volt kisebb foltokban, de ezt betudtam annak hogy nemrég vettem észre, hogy van egy szép kis repedés a tégely tetején. Viszont ma amikor használni akartam a másikat, aminek elvileg semmi baja sem lehetne, az a látvány fogadott hogy a tetején egy az egyben áll a penész. Ez mitől lehet és mit tudok ellene tenni?

2021. jan. 21. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom, hogy tojásfehérje benne a kötőanyag, így ha nem tesznek bele konzerválószert, akkor bepenészedhet. Nem tudom, hogy a gyártási előírásban szerepel-e konzerválószer.
2021. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem és van benne konzerváló szer, úgyhogy most már mégannyira sem tudom mi lehet az ok, de köszi a választ!
2021. jan. 21. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem használod, tartsd a hűtőben a gyógyszeres dobozban.
2021. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!