Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudom, hogy rengeteget kell...

Tudom, hogy rengeteget kell tanulnom még, fejlődnöm, de mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem könyvet írni, horror témában, egyedi sztori, sok izgalommal, és angolul...


Nem tudom mennyire olvasnak könyveket mostanában, én sokat járok könyvesboltba vásárolni...szeretek olvasni



A jövőben is lesz szükség könyvet írni, tehát ha ügyes vagyok, és van szerencsém akkor fel is figyelnek rá? Gondolom a jövő a digitális könyveké. :( sajnos. Lesz aki digitálisan fog olvasni, vagy lesznek azért kézzel fogható könyvek is?


2021. febr. 1. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból a horror témának nincs nagy kereslete.. Könyvesboltban dolgozom és azt látom, hogy a vásárlók nagy része 25-30+os. Köreikben inkább a történelmi, életrajzi regények jellemzőbbek. Karácsony környékén jön több vásárló, de akkor is inkább az ifjúsági/romantikus ha csúnyán mondjuk “ponyvairodalom” fogy. Manapság könnyebb “befutni”/kiadatni egy 100. romantikus történetet, mert a szélesebb a célcsoport, mint egy horror pláne idegennyelvű könyvnél. Ez nem azt jelenti, hogy ez egy rossz ötlet és nem lehetsz vele sikeres, vagy azt hogy ez máshol is így van én csak elmondtam mit tapasztalok.

Szerintem a jövőben is lesznek nyomtatott könyvek, de sokkal kevesebb mint manapság. Egyre inkább kezdi kiszorítani az e-book és az internetről lekalózkodott könyvek. Az már más kérdés, hogy ez jó-e vagy nem..

2021. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!