Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Dalszövegíráshoz támogató?

Dalszövegíráshoz támogató?

Figyelt kérdés
Szóval, lassan egy éve kezdtem el zenélni. És neki akarok állni, dalt írni. Csak kicsit nem találom magam, és elég furán hangzik de szeretnék egy amolyan mentort magamnak, aki esetleg segít véleményt és tanácsokat ad.

2021. febr. 8. 20:03
 1/3 L.. István ***** válasza:
74%
Arra nem gondoltál, hogy dalszövegírót keress? Mert az olyasvalaki aki tud segíteni, az tud dalszöveget írni!
2021. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De gondoltam rá, csak nem nagyon ismerek olyan hivatásos dalszövegírót, vagy egyszerűen olyan embert, Aki írna dalszövegeket úgy komolyabban.
2021. febr. 8. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
ez már egy következő szint mit én tudok-mert egyszerű klasszikus értelembe vett Vers-eket írok-dalszövegnél csorbul mind a tudás mid a toll....majd egyszer;)
2021. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!