Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyülisekhez szólna a...

Hit gyülisekhez szólna a kérdésem! Tudom, általánosságban nem támogatott, de van itt olyan, aki csókolózott a párjával a randizás, jegyben járás idején? Keresztény vagy világi volt a társ? Levont tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 10:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Általánosságban nem támogatott? Most ez komoly, már a csókolózás is meg van tiltva nekik?
2018. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Normális keresztény nem jár hitgyülissel.
2018. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%

Bocs az off-ért, de "bírom" már ezt a "világi" kifejezést, amit a keresztények használnak. Az én felekezetemben is ez volt.


Talán a neoprotestánsok olyan különlegesnek hiszik magukat? Többségében tudománytagadó, hiszékeny emberek gyülekezete, erre lennének büszkék?


Már vallásos koromban is bántotta a fülem ez a kifejezés. Nekem egyébként "világi" barátnőm volt, mikor megkeresztelkedtem, és egy fantasztikus nő volt. Nem cseréltem volna le egy buta neoprotestánsra.

2018. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Bocsi, én sem bírom, de úgy gondoltam, hogy így a legkönnyebb kifejeznem, hogy mire gondolok vagy milyen vonatkozásban érdekel.
2018. máj. 19. 11:11
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább azt a kifejezést használnám, hogy "nem keresztény" vagy esetedben "nem hitgyülis". Mindegy, bocs az OFF-ért.
2018. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
34%
1# igen van. Sot van olyan hit gyulekezet ahol a szex is csak akkor szabad ha gyerek nemzes a cel :D
2018. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Talán vki válaszol majd a kérdésemre is...
2018. máj. 19. 11:34
 8/26 anonim válasza:
84%
Kerdezi 6 vagyok igaz en nem.jartam hitgyulissel de ismerek olyat aki igen. Nem volt semmi se csok se puszi meg kezfogas se.
2018. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Alexa890610 válasza:
74%

A hitgyülekezetbe fogyatékos az összes ember.

Egyszer kíváncsiságból betévedtem oda.

A felénél sem tartott a dolog, mikor ijedtemben inkább leléptem.

Nevetnek, de ilyen sátáni hangnemben.

Mint a filmekben.

Teljesen elvesztik maguk felett a kontrollt.

Állítólag megszállja őket a "Szentlélek" és akkor összeesnek, aztán egy szürke lepedővel letakarják őket, mint a hullákat.

Kis idő múlva felkelnek és folytatják a hülyeséget.

Magam sem hittem volna el, ha nem saját szememmel látom.

A tévében ezeket a részeket nem mutatják.


Elmebetegek társasága. 😥

2018. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Én egyszer összeismerkedtem egy hitgyülekezetes nővel, 26 éves volt, csodálkoztam is amikor ránéztem és mondta, hogy ő oda jár....ki nem néztem volna belőle.


Ő azt mondta házasság előtt nincs szex.


Megmutattam neki az én világomat, megegyeztünk, hogy megnézem az övét ő pedig az enyémet, gyerekkora óta oda járt a szülei miatt, elvittem mindenfelé, romantikus helyekre, szórakozni,


3 hét múlva lefeküdtünk, majd elmondta a szüleinek, akik hit gyülekezetes létükre, elhordtak minden szemét sátáni undorító szemét állatnak, a 26 éves dolgozó lányukat szobafogságra ítélték e miatt....és hogy beszélnie kell majd valami nagy emberrel a gyülekezetben, a lány többé nem keresett....

2018. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!