Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a rajzaimról?...

Oneswfanboy kérdése:

Mit gondoltok a rajzaimról? www.deviantart.com/peterszarka93

Figyelt kérdés
www.deviantart.com/peterszarka93

2021. febr. 19. 21:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek
2021. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök hogy tetszik neked ;)
2021. febr. 19. 22:31
 3/26 anonim ***** válasza:
23%

Azt, hogy valahonnan másoltad.

Annak nem rossz.

2021. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem másoltam, hanem rajzoltam kép alapján. Nem mindegy
2021. febr. 19. 23:44
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, nem voltam pontos.

Úgy gondoltam, kép alapján készült, nem saját elgondolásból.

2021. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi baj. Igen kép alapján készült.
2021. febr. 20. 00:28
 7/26 anonim ***** válasza:
18%

"Nem másoltam, hanem rajzoltam kép alapján. Nem mindegy"

De, az ugyanaz. Vagy te mire gondolsz másolásnak?


Különben tele vannak hibával, nagyon kezdőnek tűnsz, arányokat, anatómiát, színtant kéne tanulnod.

2021. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De jó, hogy itt mindenki egy Picasso :D Filcel szeretek rajzolni nem értem ezzel mi a baj.De te gondolom profi vagy. Szerintem meg az arányok jók megnézem te hogyan rajzolod le képről. Ugatni meg osztani az észt könnyű.
2021. febr. 20. 11:13
 9/26 A kérdező kommentje:
Ja és sima Filcel mit tudnál kihozni őszintén? Sokaknak tetszik. Nem értem hogy miért kell itt már jönni az anatómiával, meg az arányokkal.Na de lövök én képet mi alapján rajzoltam egy rajzot. Majd nézd meg, az arányok tökéletesek.
2021. febr. 20. 11:21
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, az volt a kérdésed, mit gondolunk a rajzaidról. Én elmondtam, őszintén. Ajnározást vártál? Tehetséges vagy, de ügyes vagy meg ilyeneket? Sima filccel is lehet minőségi munkát kiadni a kezed közül, mire gondolsz, mint sima filc, a Sünis ICO márkára?

Azt meg kell szokni, hogy ha egy olyan kérdést teszel fel, ahol mások véleményére vagy kíváncsi, mindig lesz valaki olyan, aki SEGÍTŐ szándékkal nem fog agyondicsérni.

Egyébként rajztanár vagyok, szíves engedelmeddel, köszönöm a kérdésed, a többiek is jól vannak a kennelben. (Ha már ugatok.)

2021. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!