Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » J.F. Cooper Bőrharisnya...

J.F. Cooper Bőrharisnya sorozatának köteteit lehet egymástól függetlenül olvasni?

Figyelt kérdés
A sorozat köteteinek cselekménye mennyire függ össze? Muszáj sorrendben olvasni őket, vagy külön-külön is élvezhetőek?

2021. febr. 25. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Élvezhető, de nem árt azért tartani a sorrendet. És igen, meg lehet, vagy legalábbis meg lehetett, nekem megvan külön is meg egyben xD

Azért csak múlt időben vagyok benne biztos, mert antikvár.

2021. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A történetek különállóak, szóval lehet egymástól függetlenül olvasni, csupán egyes főszereplőkkel történik egysmás, nem mondom el előre, azt talán mégis jobb, ha sorban olvasod, szerintem kár előre tudni.
2021. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nathaniel Bumpo a főszereplő a fehér srcá kit az indiánok felneveltek-tehát végig róla szól az Őélete ha egybe olvasnád szerintem értelmezhetőbb egy életen át követi a főhőst-végülis róla szól....azthiszem a Préri az utolsó-és a Vadölővel kezdődik-Utolsómohikán(ugye amiről a Hires film is készült nagyszerű zene és Daniel Day lewis szerepésében a főhős) Nyomkereső-Hosszúpuska

úgyolvasd a könyveket h lassan Tiltólistán lesz mert a "fehér bőrű embert" hősiesítí

2021. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!