Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akik mangásan rajzolnak,...

Akik mangásan rajzolnak, miért szeretik jobban a darkos témát a vidámnál?

Figyelt kérdés
nem mindenki, de sokan
2010. aug. 18. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert a darkosabb az komolyabb és menőbb ellenben a vidám témák óvodás szintűek kb.
2010. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Mert általában azok az emberek, akik szeretnek rajzolni meg mangákat nézni, azok ilyen befelé forduló, önmagukat igencsak komolynak és érettnek tartó emberek, és ebből kifolyólag ezek a témák foglalkoztatják őket egyrészt, másrészt meg -ahogy az első is írta- a vidám témák komolytalanok, és ha ilyet rajzolgatnának, az lerombolná azt a képet róluk, miszerint hű de érettek és komolyak :))))
2010. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mért ne lehetne attól valaki érett és komoly, ha rajzol. Még akkor is, ha mangát. Bár én nem csinálom, de nem értem ez mért olyan zavaró egyeseknek...
2010. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt csinálom, és vidám, könnyed képeket. De mostanában egyre több "újrajzosnál" figyelem meg, hogy lehangolt, sötét képeket készítenek.
2010. aug. 18. 16:46
 5/6 anonim válasza:
48%

nincs összefüggés, de alapvetően egy anime vagy egy manga mély benyomást tesz emberekre, és beteggé teszi a lelküket. arról nem is beszélve, hogy bekockulnak abba a világba.

én is mangásan rajzolok, de én nem hagytam magam :D

2010. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:D

én is sokat rajzolgatok :D először mindig egy véres vagy valami durva jelenetet rajzolok, de mindig felbukkan egy-két vicces "figura" is, mert úgy nem lenne teljes az összkép :D ha rajzolok akkor azt szeretem ha mindenki talál benne valami számára "kedveset"

ja és nem is vagyok befordulva magamba attól hogy ilyeneket rajzolok... ha tehetem akkor lógok a haverokkal, a rajz meg ráér a suliban :D

a többség meg azért rajzol csak "darkos" jeleneteket, mert vagy szeretik azokat vagy az illik az ő általa kitalált karakterre

amúgy ha meg csak vidám jeleneteket ábrázolsz akkor próbáld ki az ellenkezőjét is, mert mértékrendekkel nehezebb megrajzolni, már maga a szem problémát fog okozni.

2012. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!