Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akik rajzolnak, azoknak mi a...

Akik rajzolnak, azoknak mi a foglalkozásuk?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy erre az oldalra linkelgetnek.
2010. szept. 30. 13:11
1 2
 1/11 anonim válasza:

A kérdést értem, de a hozzá fűzött mondatodnak sok értelme nincsen.Ez majdnem olyan mintha azt kérdeztem volna hogy akik a sport pályán kergetik a focilabdát azok mit sportolnak? és akkor hozzáfűztem volna azt hogy : "Úgy értem hogy erre az oldalra linkelgetnek".... :S:S:S:S:S

WTF??

De hogy a kérdésedre is válaszoljak akik rajzolnak mi a foglalkozásuk, ..."grafikus" de még van ezen kívül sok más megnevezése.

2010. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mert nem az volt a kérdés, aminek te értelmezed. Azt tudom, hogy aki rajzolásból, az grafikus vagy festő. De azok, akik ide linkelgetik a rajzaikat, a való életben mit dolgoznak vagy minek tanulnak?


Példa: egyik barátom aki rajzolgat, könyvtárosnak tanul egy másik meg eladó a drogériában

2010. szept. 30. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Én személy szerint 3 ilyen embert ismerek.


1: szeszfőző szakmunkás

2: édesvizi búvár

3: munkanélküli testnevelő tanár(hobbija a horgászat)

2010. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Úgy érted, hogy feltesznek egy kérdést, hogy milyen lett a rajz?
2010. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
naplopók
2010. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Naplopók? Azért mert nem tévéznek, számítógépeznek akkor, hanem inkább rajzolnak?

Ha ráérek én is rajzolok, és szoktam is feltenni ide K. Evelin aláírással. Én 17 éves vagyok, gimis.

2010. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Én spec nem szoktam feltenni sehova se a rajzaimat,de minden nap szoktam. Boltban vagyok eladó és mellette fősulira járok.
2010. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
*minden nap szoktam rajzolni :) Sorry
2010. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..


hát én még általánosba járok...jövőre meg remélhetőleg grafikusnak fogok továbbtanulni =) :D

2010. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Én irodában vagyok asszisztens, - számlázás meg ilyesmi - ÚÚÚÚTÁLOM - amikor otthon festek, akkor élek igazán! Most egyébként gyeden vagyok.
2010. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!