Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Össze tudtok dobni gyorsan...

Össze tudtok dobni gyorsan egy pár soros verset ? Ez lehet humoros, pajzán, őrült/elszállt, stb... Fő, hogy szórakoztató legyen.

Figyelt kérdés

Szórakozásból.

Milyen tehetségek vannak köztünk ? ;) :D

Csapassátok!



2021. márc. 16. 23:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%

Ennyi baromságot régen nem olvastam,

elmerengve ezen majdhogy'nem befostam.

Rímeket gyártani nem igényel nagy észt,

nem kell a falon vakarni a penészt.

2021. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
18%

Miért van az hogy ebből az aranyosnak mondható kérdésből is sikerült népszerűségi, intelligencia (kinek van nagyobb) versenyt rendezni?


Ezt egyébként élvezitek? Kíváncsi vagyok őszintén, mégis mi ebben a buli nektek?


Nem tudom megfejteni...😌


Azt gondolom és azt tanácsolnám nektek, hogy előbb a valós problémáitokat intézzétek el és addig ne menjetek társaságba☺


Esetleg mehetnétek valami önbizalom építő terápiára... Ott talán felviágosíthatnak benneteket hogy az alázás még senkit nem tett önbizalomtól duzzadó embernek és nem old meg semmit sőt még magatoknak is árthattok vele☺


Nem éreztek a májatok környékén egy kis sav túltengést???

Ez a rosszidulatú életvitelnek köszönhető.


Úgy hallottam egy Szakérőtől , hogy inpotenciához vezethet. Szóval csak óvatosan 😅

2021. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
96%

"Kultúra és közösség » Művészetek"

Ez volt, mit korábban úgy élveztetek,

De feltör a mélyből a csatorna szennye

és beborít, mintha jobb dolga nem lenne.

2021. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#22

"Úgy hallottam egy Szakérőtől , hogy inpotenciához vezethet."


Ez a mondat egy (in)potenciális doktor, egy "Szakérő" megállapitása? És a "Szakérő" az milyen doktor? (In)potenciális szexológus, aki impotens??? 😂🤣😂🤣😂

2021. márc. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!