Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ilyen hobbiboltokban kapható...

Ilyen hobbiboltokban kapható natur fadobozkát mivel/ hogyan lehet kidíszíteni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Befestheted szinten hobbiboltban kaphato festekkel (de lehet, hogy a vizfestek is befogja, meg nem probaltam).
2008. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Befedheted szalvétával. Szalvétatechnikáról érdeklődj az eladótól, biztos tud segédanyagot adni hozzá. Amúgy kb annyiból áll a dolog, hogy veszel egy szép szalvétár, lefested a dobozt és utána kivágod a kívánt mintáta szalvétából, majd speciácisan erre való lakk és ragasztó egyben cuccal szépen lekened e4gy hobbi ecset segítségével. De tehetsz rá kis flittereket, szalagokat, bevonhatod textíliával rajzolhatsz tollal, tehetsz rá kagylót, strasszkövet, csillámport, antikolófestéket, vagy újságpapírral is befedheted szalvétatechnika segítségével. Nézz szét a hobbiban, miylen eszközök, miylen festékek, tollak, szalvéták, útmutató könyvecskék kaphatóak. Sok helyn láhaszt az eladók által készített kész kreatív alkotást. Ahol én lakom ott rengeteg minden van. Vannak kis öntöfém díszek amiket rá lehet ragasztani, vagy apró habszerű anyagból készült madarak. tehetsz rá prédelt virágot és levelet is, sztem szintén zsalvétattechnikával de előtte azért kérdezd meg az eladót. csináhatsz rá kisüthető gyurbából domborművel és ráragasztod.

ennyi jutott eszembe.

Rem segítettem szia:)

2008. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

en kagylokkal, kavicsokkal diszitettem


beragasztóztam, es szines homokban hempergettem meg (tobb szinut ugy csinaltam, hogy lecelluxoztam ahova nem akartam hogy ragadjon, utana meg ott is beragasztóztam


sólisztgyurmaval 3d-sitettem,kifestettem.


viragos szalvetaval diszitettem, es a vegen szarazviragot ragasztottam ra szepen izlesesen (parom anyukajanak)


most hirtelen ennyi jut eszembe, de rengeteg mindent lehet vele csinalni

2008. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyökkel..

Lehet már írta vki nem olvastam el a válaszokat sry.

2008. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

- szalvéta lakkragasztóval

miután ráragasztottad a szalvétát, kend le szintén lakkragasztóval, de csak óvatosan, hogy a szalvéta ne szakadjon fel


- lakkfesték, akrilfesték, műanyag alapú festék

esetleg lehet díszíteni gyöngyökkel, kivágott figurákkal, kavicsokkal

2008. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer egy fából készült fülbevalót befestettem temperával, pár napig szárítottam, végül 2-3 réteg színtelen körömlakkal vontam be. Persze mindegyik réteget hagytam megszáradni. :)


Ha van pár használaton kívüli (esetleg beszáradt) körömlakk, keverj bele annyi acetont, hogy normális állaga legyen és már pingálhatsz is. Ezesetben nem kell tempera. Kéregess a környezetedből beszáradt körömlakkokat. Olcsó, színes, mutatós megoldás. :)

2008. dec. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elfelejtettem az előbb:


A még meg nem száradt körömlakkra szórhatsz csillámport, flittert, apró gyöngyöt, szép díszes gombot... Vagy amikor már majdnem megszáradt, bevonhatod tüllel, csipkével.


Kissé talán extrém ötlet, de a rossz nejlonharisnyákat vétek elpazarolni! Bevonhatod vele a dobozt, csak a harisnya szélét alaposan dolgozd el (pl.: körömlakkal, ragasztóval). Variálhatod úgy is, hogy a dobozra ragasztasz pár "gülüt", az egészet lekened ragasztóval és ezután húzol rá harisnyát úgy, hogy a "gülü" vonalát szorosan kövesse, úgy száradjon meg.

2008. dec. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
szalvéta, fényképek, képek, fotók, festés stb :)
2008. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösziii ezek mind nagyon jók :)
2008. dec. 19. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!