Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan fogom tudni kidíszíteni...

Hogyan fogom tudni kidíszíteni a tortám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is fogok sütni egy kocka alakú gesztenye-piskóta rétegezésű sütit, amit szeretnék bevonni gesztenye krémmel (olyan lesz mint a csokibevonó csak gesztenyés ízben).

Aztán sütök szintén egy gesztenye-piskóta rétegezésű kocka sütit, amiből kartonlap segítségével kivágok egy szív formát.Ezt fehér csokis tortabevonóval fogom bevonni.

A kérdésem az, hogy a gesztenyés tortabevonóra, hogyan tudok a fehér csokis bevonóval szíveket rajzolni?És a fehér csokis tortára is akarok gesztenyés krémmel ugyanígy rajzolni.

Krémkinyomóm az nincs...Valami házi megoldás kéne.


Ilyen formájú lesz: [link]


Ilyen mintája, csak más színnel rajzolva rá: [link]


Kérlek segítsetek!

Köszönöm szépen!


2011. júl. 25. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Habzsák készítése

1. Vágjunk ki zsírpapírból egy egyenlő oldalú háromszöget.

2. Fogjuk meg a C-vel jelölt sarkot, és hajtsuk be, hogy a B pont egy kúp hegye legyen.

3. Hajtsuk át az A sarkot a kúpon.

4. Ügyeljünk rá, hogy az A és C a tölcsér hátoldalán legyen, és a tölcsér csúcsa hegyes legyen.

5. Hajtsuk be az A-t és a C-t a zsák belsejébe, hogy biztonságosan tartson. Vágjuk le a B végét, és illesszünk bele egy díszítőcsőrt.

A habzsák soha ne legyen a felénél jobban tele cukormázzal, mert ha túlságosan megtöltjük, a máz ki fog lövellni belőle.


A hozzá tartozó rajz kb a link közepén. Meg fogod találni:

[link]


ui: a linkeidet most sem tudom megnyitni, csak a google jön föl...

2011. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha egy nylon zacskónak levágod a sarkát. Akkorát vágj le, amekkora lyukat akarsz. Egész vékony vonalakat is lehet igy rajzolni.
2011. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nem tudom, hogy miért nem jók a képek :(

És ez így működhet?Mármint hogyha olvasztott csokibevonóval rajzolok formákat dísz gyanánt?

2011. júl. 25. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg tudtam nyitni a képeket. Szerintem jó lesz az olvasztott csokibevonó diszitésre.
2011. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!