Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tanuljak meg arányosan...

Hogy tanuljak meg arányosan rajzolni?

Figyelt kérdés
Utálom az arányokat, mindig valamit elrontok.

2021. ápr. 26. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj!
2021. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint embert? Használj segédvonalakat. (Google: how to draw person/face)
2021. ápr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De miért-olyan-fontosak-az arányok?
2021. ápr. 28. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert attól nem lesz egy kezdő fércműve a rajz. Művészeti szakközépiskolákban ezért is kezdenek kockológiával. Nem jó az arány? Mérj! Megint nem jó? Próbáld újra! Segédvonalak, meg vannak ilyen tippek, mint a tenyered akkora, mint az arcod. A szemeid közt elférne még egy harmadik szem, a füled akkora, mint az orrod. Mérd le, ha nem hiszed! Szunyoghy András és Barcsay Jenő rajzkönyveit forgasd, vagy ha nincs rá módód, keress rá a neten!

Vagy várj, kerested neked. [link]

2021. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha én is így le tudom rajzolni, az jó? (ez komoly kérdés)
2021. ápr. 29. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy így? A link lemaradt.
2021. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Arányosan
2021. ápr. 30. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem értem a kérdést. Azt kérdezed, hogy tanulj neg valamit, amit a következő mondatodban már állítasz, hogy tudsz.

Ne tegyél fel több kérdést, kérlek! Senki sem fogja azt mondani,amit hallani akarsz, hogy nem fontosak az arányok, rajzolj, ahogy akarsz! Vagy rajzolj, de akkor ne kérdezd meg az emberek véleményéd, ha úgyis csak vitatkozol, mint egy gyerek!


Üdv,

Zsé

2021. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért szoktam elrontani mert bizonytalan vagyok mert nem értem hogy egy embert miért kell jól rajzolni mikor olyan félelmetes lesz a hatás.
2021. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!