Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyibe kerül kb.egy sketchbo...

Mennyibe kerül kb.egy sketchbook (minőségi rajzfüzet)? Ez lesz az első, nem tudom milyen márkát válasszak, és milyenek az árak. Ezért szeretnék segítséget kérni. Olyan kéne, amin nem üt át a festék.

Figyelt kérdés
Már elég jól rajzolok és rengeteg papírt elhasználok, valami klasszat szeretnék.

2021. máj. 19. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked a mixed meda vagy a watercolour sketchbook fog kelleni. [link]
2021. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fuh, en nem ilyen dragara gondoltam, de azert koszii
2021. máj. 19. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A minőséget meg kell fizetni. Ha olcsót akarsz, akkor papírboltban találsz 500Ft-ért is, de az olyan is
2021. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos egy "gagyibb" is meg van 2-3E forint, 20 lapra. Sokan hiszik azt, de nagyon nem olcsó dolog a rajzolás. 🤷‍♀️


Art Club *-* nevű FB csoportban próbálj meg amúgy érdeklődni, ott többen is vannak tradisok, akik már szintet léptek papírügyben is.


Illetve ha érdekel és élvezed, akkor érdemesebb lenne átállni digirajzolásra.

2021. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszii, a válaszokat. Biztos hogy nem allok at digitalis rajzra. Hülyeség, legalabbis nekem nem jon be. Ha rajzolas, akkor az nea egy elektronikai eszkozon tortenjen
2021. máj. 20. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van köztes megoldás is, például nekem a canson artbook bejött, kb A5ös méretben 2500Ft ( [link] Strapabíró, sok lap van benne és mértékkel még a vízfestéket is bírja. Nem a legminőségibb extrás papír, ami létezik, de egyáltalán nem rossz és szerintem ár-érték arányban nagyon jó.
2021. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Katona Dius válasza:
Ahogy írták, a Canson nagy jó erre a célra, illetve nekem még a Sakura is bejött, rajzshopon szintén elérhető. Sajnos ilyen árakkal kell számolni, ha nem "gagyi" papírra akarsz rajzolni.
2021. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!