Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Gáz, hogy rendeltem egy...

Gáz, hogy rendeltem egy számfestőt?

Figyelt kérdés

Nem szeretem művésznek nevezni magamat, mert nem alkottam soha semmi kiemelkedőt, viszont nagyon szeretek rajzolni, és egészen jól megy. Már hónapok óta akarok egy számfestőt, mert felújítottuk a szobámat, és valami kéne a falamra, de egyszerűen gáznak érzem, mert nem igazi művészet, és kb. 0 tehetség kell hozzá. Na meg ha valaki meglátja a falon, majd magyarázkodhatok, hogy amúgy nem is vagyok tehetséges, csak egy minta alapján lefestettem. (Azért nem festek magamtól egy képet, mert konkrétan a legkönnyebb képet sem tudom megfesteni, óvodás szinten ragadtam ezen a téren, ezért nem is szeretek.) Szóval úgy érzem magam, mintha valami óriási bűnt követtem volna el. :D De közben meg alig várom, hogy majd nyári szünetben bíbelődjek vele egy jó kis podcast mellett.

Mit gondoltok, szerintetek gáz, vagy csak túlgondolom?


2021. máj. 23. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, ez egy tök jó elfoglaltság és menőn fog kinézni a faladon.
2021. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted minek talaltak akkor ki, ha ciki? Jajj istenkem, mondd hogy csak 15 éves vagy.

Es akkor mi van ha jon valaki, es megkerdezi, hogy te csinaltad e? Azt mondod ra, jajj nem dehogyis, ilyen ugyes nem vagyok, netrol lehet sablont rendelni hozza, ha szeretnel ilyet megmutatom hol lehet rendelni. Le van rendezve. Senki nem fog cikinek gondolni.

2021. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ehh, 16 😅

Köszönöm!

2021. máj. 23. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még 24 éves létemre is szívesen elpepecselnék vele, és egyáltalán nem gáz. A rajz tudásom az valahol a “hátulról elefánt”, katicabogár, és a házikó+pálcikaember szintjén van.. :D Meg 25-ös kutya :D
2021. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

31 vagyok és számfestőzök.

Sőt, mondok jobbat: a 60 éves főnököm kapatott rá, munkahelyen ebédszünetben meló helyett válogatjuk a képeket. :D


Nem ciki egyáltalán.

De ha olyat akarsz, ami "önállóbb", akkor menj el egy élményfestére, most már biztosan nyitnak azok is az enyhítésben. Ott is irányított munka megy, de mégis önállóbb, mint egy számfestő. Nekem olyan is lóg a falamon, és két év múltán is rácsodálkozok néha, hogy jé, ezt én festettem. :)

2021. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
45 éves férfi vagyok, és rendelni fogok egy számfestőt, mert tetszik. És lego készletet is vettem már magamnak. Nem vagyok sem autista, sem retardált, és magasról teszek rá, hogy ha vkinek nem tetszik. Amúgy marhára nem érdekel senkit.
2021. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne gáz? Nekem ugyan ehhez nincs türelmem, de elárulnom, 35 évesként újra rákaptam a legózásra.
2021. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Engem meg vernének itt a cigányok a ha rajta kapnának legozás közben
2021. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!