Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valami nagyon szokatlan ötlet...

Valami nagyon szokatlan ötlet rajzoláshoz?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 05:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj csukott szemmel
2021. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meztelenül, fejjel lefelé lógva egy fáról.
2021. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem szokatlan téma.
2021. jún. 20. 08:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolkodsz rajta egy kicsit, biztos ki tudsz találni valamit. Például egy templom, belső perspektívából rajzolva, ablakai fejjel lefele álló kereszt, középen meg az oltárnál Lucifer egy könyvet a kezében tartva tart misét.

Vagy mondjuk rajzold le a Holdról nézve a Földet.

Én nem szoktam rajzolni, szóval ezek nem tudom, hogy mennyire szokatlanok. Ezen kívül most olyanok jutottak eszembe, amit az ember magától valószínűleg nem tud lerajzolni. Például egy neutron belső felépítését.

2021. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jutnak eszedbe szokatlan témák, akkor az azt jelenti, hogy egyelőre a megszokottaknál kell maradnod. Ha másoktól kell ötletet kérned, az soha nem jó jel.
2021. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az internet tele van tökjó promt listákkal, vannak a havi témák, mint az Inktober, Fable May, ezekre keress rá. Vagy ott van a Character Design Challenge, ez havonta változik, most például "elemental guardian" a téma, ez például tök jó, mert bármi lehet, víz, elektromosság, levegő stb.

De olyat is kitalálhatsz, hogy fogsz egy üreges tárgyat, és elképzeled, hogy benne vagy, és a látványt rajzolod le. Valami izgalmas alakú, például csigaház vagy műanyag játékfigura. Vagyis kívülről nézed, de belülről próbálod rajzolni.

2021. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötletek. Nekem is eszembe jutott jó sok ilyen kép pl. pont most egy elképzelt csillagköd festménye:D lehet nem is lenne nehéz.
2021. jún. 20. 21:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Kiélezett kutya?
2021. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyen groteszk izéket rajzolj, ilyen félelmetesz szürrealista dolgokat. :):) Aminek kicsit ilyen misztikus, creepy hangulata van; lehet akár egy nagyváros, egy falu valami sivatagos helyen, lehetnek benne lények, vagy csak hogy megcsillan a bokor ágai között a szeme
2021. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*félelmetes; amúgy eredetileg félesztőt akartam írni, csak az nemtom, mennyire magyar:) Valószínűleg azért kerülhetett oda sz-betű. :):)
2021. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!