Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit/hogy rajzoljak másoknak?

Mit/hogy rajzoljak másoknak?

Figyelt kérdés

Igazából nekem nagyon nincs fantáziám hogy mit rajzoljak, így szívesen csinálnék olyat, hogy kérésre kép alapján lerajzolok valamit. Persze ingyen mert nem vagyok valami profi de jó gyakorlás lenne. Viszont portrét vagy tájképet abszolút nem tudok, ez nem is az én műfajom, leginkább állatokat, növényeket vagy talán még max anime karaktereket tudnék vállalni.

Szóval ilyenre így szerintetek lenne igény? Hol hirdessem?



2021. aug. 12. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre teljesen felesleges hirdetned magad, pláne hogy ingyen van. Inkább keress guglin képeket, amik tetszenek neked, és rajzold azokat. Akár többféle képből kivehetsz elemeket és alkothatsz belőlük egy kompozíciót, hogy legalább a kreativitásod is fejlődjön kicsit.
2021. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, erre nem sok igény van. Legalább is, rajzosként ez a tapasztalatom, sokan portrét rendelnék (családtagjukról, magukról, gyerekükdől, stb.), ritka az, amikor állatot kérnék. Pinterest-en találsz, olyan ábrákat, amik segítenek a gyakorlásban/fejlődésben és van egy csomó kép, ami elősegítheti a kreatívitásodat.
2021. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Deviantart? Request módon, anime karaktert, főleg saját OC-okat sokan szeretnének. Írj egy journalt, hogy ezt csinálnád, nem kérsz se pénzt, se pontokat, figyelj, lesznek majd jelentkezők hamar.

Vagy én például FB-n, ismerősök között szoktam néha olyat, hogy lerajzolom őket animésen vagy rajzolok nekik fanartot. Tavaly volt a 6fanarts challenge, amikor hat személyt kellett megkérni, hogy mondjon karaktereket, amit aztán lerajzolsz. Keress rá, az jó móka!

És ha már itt vagyunk a témánál, légyszi, rajzold le nekem Mortyt (Rick&Morty) animésen a stílusodban. Első kérés. ^^

Facebookon keresd a "Még egy rajzos csoport" csoportot!

2021. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!