Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit kezdjek azzal, ha már...

Mit kezdjek azzal, ha már mindent le tudok rajzolni, de nincs elképzelésem, hogy mit rajzoljak!?

Figyelt kérdés

Szóval animátornak készülök, most 9.-be már mindent le tudok rajzolni a tehetségemnek köszönhetően. Csak grafittal van lehetőségem rajzolni amit már nagyon unok, de nincs mit tenni. Csoró vagyok😆.

Szinessel több ötletem van, de így csak üres grafittal nem tudom mit rajzolhatnék. Így nem néz ki jól.

Mit tudok ezzel kezdeni?


2020. jún. 5. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz, hogy nincs párszáz forintod egy készlet színesceruzára. Veszek neked egyet, ha cserébe rajzolsz nekem valami szépet.
2020. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Színesem van, de nem olyan minőségű amivel lehet szépet rajzolni,így neki sem kezdek. Eddig minden rajzomat amit próbáltam színessel azzal vágtam tönkre
2020. jún. 5. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, tudom, hogy jó anyag kell. De a ceruza még pont nem a világ vége. A festék, na az már drágább dolog. A többi, spéci eszköz meg egy vagyon, tudom, a párom elismert művész.
2020. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Magyaran nem tudsz meg szinessel rajzolni. Hat elotted a lehetoseg, tanuld meg :)
2020. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De tudok a barátnőmnek jó minőségű ceruzái és filcei vannak olykor rám dukmálja hogy rajzoljak már vele. Én is félre tettem pénz filcekre, de anyám átcsapot hogy nem lehet rendelni külföldről és nem csináltat nekem kártyát, hogy megrendeljem.


Na de nekem a gond a kreativitással van. Nincs ötletem mit rajzoljak. Vagy ha van az kagyvaszos, egyik jön a másik után hogy hogyan is kéne, oszt nem tudom rendesen megfigyelni a fejemben😂.

De mikor van az nagyon-nagyon ritka. Öszvisz eddig 3 kreatív művet tudtam kiötleni.

De most nekem karakterekhez kéne kreativitás.

2020. jún. 5. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Küldd el privátban, hogy mire lenne szükséged és megbeszéljük a mikéntet. Nagyon nem szeretem, amikor elnyomják valaki tehetségét. Sajnos az emberek többsége ezt teszi, szomorúan hallom, hogy nálad is ez a helyzet.
2020. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, de nem kérhetek másoktól ilyet tényleg! Egy idő után megfog oldodni, de amint mondják: a jó dolgokra várni kell. Xd.
2020. jún. 5. 17:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért az elég kifogás, hogy csak a külföldről rendelhető színes ceruza jó. És festeni, agyagozni? Egyébként meg adobe, maya... biztos van tanulói verzió, többet érsz, ha egy jó gépre gyúrsz és tutorialokat nézel, mintha extra drága színes ceruzára spórolsz.
2020. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Németből rendelnék filceket! Már meg van a pénz rá, DE ARRA! Sokáig gyűjtöttem filcre, nem ceruzára akarom költeni. Festeni is tudok, ha kell de nem szeretek, túl sok a macera vele itthon. (Tesoim és kicsi a hely) kizárólag rajzolni akarok, karaktereket és animációt készíteni. Kreatívitással van gondom. Ezzel mit tudok kezdeni? Kérleg a kérdésemre válaszoljatok, aki tud, ne azzal kapcsolatban hogy most nekem nincs más rajz cuccom! 🥺
2020. jún. 5. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Rajzolj karaktert a tesóidból. :)
2020. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!