Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen színesceruzákat ajánlot...

Milyen színesceruzákat ajánlotok realizmus stílusban rajzoláshoz?

Figyelt kérdés
Szóval leginkább portrékra gondolok. Prismacolor Premier Soft Core ceruzákat szerettem volna 72 darabosat, de nem tudom sehol sem beszerezni. Esetleg milyen alternatívákat javasoltok? Elég lenne 36 darabos is ezekre szerintetek? Eddig csak grafittal rajzoltam, de kipróbálnám ezt is.

2021. aug. 18. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

[link]

Első találat guglin.

2021. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Határozottan kerüld a prismacolort, a fája kritikán aluli, én volt, hogy hosszában végighasadva kaptam meg gyárilag, de még anélkül is ismerten sz.r. Ha nagyon extra ceruzákat akarsz akkor Faber-castell. Bár gyakorláshoz szerintem kb bármi jó, nem kell méregdrága ceruza.
2021. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első linken található termél valószínűleg nem eredeti. Ha körbenézel milyen termékeket árulnak elég nyilvánvaló.

Pl. Hilfiger pénzátrca eredeti bőr hmm.. karórák hmmm...

Ez azért elég gyanús, főleg úgy, hogy a prismacolor ceruzákat nagyon gyakran hamisítják.


Utolsó, biztos vagy benne, hogy a tiéd eredeti volt? Lehet az is utánzat. Láttam, hogy csomagolásra teljesen megegyezik, de a ceruzák anyaghasználata más.


Azthiszem Faber Castell polychromos ceruzákat fogok venni. Erről van valakinek tapasztalata?

2021. aug. 19. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Faber Castell vagy Derwent, a fa minőségi, a ceruzabél puha, de nem morzsolódik, élénk színek, egymással jól keverhető.

Illetve, én portréhoz ugyan nem, de egy egyszerű 12 színű Koh-i-Noor Progressoval rajzoltam gombákat. Bár ez kicsit off.

2021. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!