Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen furulyára érdemes...

Milyen furulyára érdemes váltani? Kiegészítők?

Figyelt kérdés

Egy tanuló Yamaha márkájú germán furulyám van, ami már ezer éves és mivel elég jól kiigazodom rajta, szeretnék váltani egy másikra. Fa furulyán gondolkoztam, mert ennek nagyon sokszor olyan koszos hangzása van,habár a hang maga tisztán megszólal, de mintha mégse lenne olyan öblös.(bár ez lehet az én még nem gyakorlott technikám miatt hangzik így, pedig minden nap játszom rajta)

A célnak megfelelt, megtanultam hogy kell vele zenélni, de szeretnék egy kicsit jobbat, amin egy felnőtt eljátszhat bármit. Mennyiért érdemes vásárolni, ami a hobbimnak hódol? Illetve ha maradnék ennél miket érdemes venni, amitől szebb lehet a hangzása? Van valami kence vagy akármi, amivel szebben szólhat?


2021. szept. 11. 14:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!