Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egészséges lehet mentálisan...

Egészséges lehet mentálisan az, aki állandóan ihletett állapotban van?

Figyelt kérdés

Nem akarom ideírni a nevét, mert megnéztem vele néhány riportot és azt érzem, hogy van valami mentális baja. Magyar énekes, zeneszerző és elképesztő a hangja, a kisugárzása, viszont szinte semmi nem jön át ebből, amikor beszél. Viszont a zenék, amiket szerez és ahogy énekel...Elképesztő.

Beszéd közben zavart a tekintete, nem néz a riporterre. Látszik, hogy nem ez az ő közege, hanem az éneklés és a zene, de furcsa ez a kontraszt.

Elmondta, hogy állandóan ihletett állapotban van. Nem így fogalmazott, de a lényege ez: úgy ír zenét, mintha diktálnák. Folyamatosan tele van a feje dalokkal és le kell írnia.

A legtöbb művész azt éli át, hogy az ihlet nagyon ritka az életében, de olyankor mintha tollba mondanák...És a legtöbbje elmondja, hogy ilyenkor születnek a legjobb alkotásai, de az alkotások többsége nem ilyen ihletett állapotban jön.

Ő határozottan azt állítja, hogy folyamatosan tollba mondanak neki.

Simán elhiszem, mert elképesztő a művészete, nagyon rég nem hallottam ilyen zenét és ilyen hangot.



2021. okt. 24. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem nyugodtan ide lehetne írni a nevét..Pláne,hogy "elképesztő a hangja"..stb..Mert nekem sejtelmem sincs ki lehet.Had ismerje meg minél több ember a művészetét.
2021. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, ki ő. Legalább privátban, légy szíves. :D


Amúgy lehet csak ilyen időszaka van, és csak pár évig tart, majd korlátozódik.

2021. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Privátban megírom annak, aki kéri.

Nem hiszem, hogy átmeneti, láttam vele majdnem 10 évvel ezelőtti riportot, ott is éreztem rajta valami furát.

2021. okt. 26. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is elküldenéd légyszi azt az interjút?
2021. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!