Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 59 éves nő vagyok. Az egészség...

59 éves nő vagyok. Az egészségem nagyon sokat 'rendetlenkedik. Gyógyszerek mellett is állandóan szédülök. A háziorvosom asszisztensnője megkérdezte nem gondolkodtam-e még a nyugdíjazáson? Nos hova forduljak és hogyan indítsam el?!

Figyelt kérdés
Akkor, ott ledöbbentem és azt mondtam Nem! De egyre többet gondolok erre és szeretném megtudni, hogyan indíthatnám el a folyamatot és hová forduljak?!
2021. jan. 11. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Nyugdíjintézethez kell fordulnod.

[link]

2021. jan. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért a szédülésnek oka van. Meg kéne keresni azt az okot. Ha a háziorvosod erre képtelen, talán mást is érdemes felkeresni.
2021. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Manapság már nem megy olyan könnyen a leszázalékolás, még az ideiglenes se, 2-3 évre.

Minden módon körül kell járni a témát, százféle orvosi véleményt és zárójelentést kell benyújtani, amik mind-mind azt bizonyítják, hogy te tényleg munkaképtelen vagy. Úgy "mellékesen" meg a sok vizsgálat talán ki is deríti, hogy tulajdonképpen mi a bajod. Ezt aztán vagy gyógyítani tudják, vagy ténylegesen okot ad a leszázalékolásra. Tippem szerint nagyon valószínű, hogy egyik sem... De hát a háziorvosod lehet, hogy tud valamit, beszéld meg vele, hogy merrefelé kellene elindulni.

2021. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!