Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elég 5-6 tetováló festék,...

Elég 5-6 tetováló festék, hogy realisztikus munkákat készítsek?

Figyelt kérdés

Festek olajfestékekkel vászonra, és csak 5 színt használok (piros, kék, sárga, fehér, és barna, néha fekete). Ezekből a zsínekből kitudok keverni mindent, amire szükségem van. A kérdésem azokhoz szól, akik színes realisztikus tetoválásokat készítenek. Ti milyen színeket használtok? Lehet venni különböző szetteket is, de szerintem abban van sok felesleges szín, amit ezekből az alapszínekböl ki lehetne keverni. Egy előnyét látom ezeknek mégpedig, hogy sok időt megspórol, hogy ne nekem kelljen kikevernem. Ugye elég drágák a színek, ezértis gondoltam ,hogy csak alapszíneket vásárolnék. Továbbá ti honnan szerzitek be? Én neten kerestem, de sok helyen azt látom, hogy pont ezek a legalapvetőbb színek ki vannak árusítva., és így elég nehéz.

Poslali ste

u.i. kérlek ne írjatok olyan kioktató kommenteket, hogy 'ha ezt sem tudod ne is vágj bele a tetoválásba.. stb. ' ezzel nem segítesz, valahol el kell kezdeni (Ilyen negatív hozzáállásal az életben nem lehet vinni semmire 🙂.

Minden egyéb választ nagyon szépen köszönök.



2021. dec. 27. 13:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!