Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rendben van az, ha valaki...

Rendben van az, ha valaki ilyet rajzol?

Figyelt kérdés

A barátnőm rajza, és kicsit aggódok érte, amióta elküldte. Miért rajzolna valaki ilyet, hacsaknem valami lelki gondja van?


[link]


2022. ápr. 11. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Nyugi, nem jelent semmit
Lehet valami a háttérben
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ebből a rajzból csak az derül ki, hogy tehetséges.
2022. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül lelki gond ahhoz, hogy az ember "sötétebb" dolgokat rajzoljon. Van, akinek ez a stílusa, vagy az ilyen dolgok esztétikáját szereti, megihlette valami ilyesmi, stb. Persze lehet olyan is, hogy valaki terápiásan rajzol, én is csináltam már olyat, de akkor is rajzoltam már ijesztő vagy "depis" dolgokat, amikor tényleg semmi bajom nem volt. Ne a rajza alapján próbáld meg megfejteni, ha valami gondja van azt amúgy is érzékelni fogod a viselkedéséből.
2022. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni, sem megbántani valakit, de ez mit ábrázol?
2022. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én se értem
2022. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Talán nem egy szokványos művészeti téma (bármit is van a képen), de szerintem nincs miért aggódni.
2022. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy H. R. Giger miket rajzolt!
2022. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ez kushad a dolgok hátterében, de azért érdemes szerintem rákérdezned. Én sem egészen látom át, egy pókhálóba van gabalyodva egy légyfejű ember?
2022. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nyulat elkapnak bogarak meg pókok? Elég bizarr de mennyire szokott ilyeneket rajzolni? Mrnnyire gyakran rajzol? Mert ha gyakran rajzol sokféléket lehet csak ki akart próbálni ilyen témát is.
2022. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!