Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Első versem, Mi a véleményetek...

Első versem, Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

-Szabadság-

A Szabadság

Egy érzés amely többet jelent minden szónál

És együtt jár egy jobb társadalmi sorsnál

Az emberek szívében egy hiányzó részt foglal

Leírhatatlan érzés egy tollal.


2022. jún. 24. 00:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10# Biztosan lenne mondanivalója, de kezdőként még nem tudja átadni az érzéseit.
2022. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szabadság


Szabadság megbújva reszkető kismadár,

Zord télben félve gubbaszt, elveszett talán.

Az utcákon igét hirdet a rút sátán.

S a milliónyi ármányt aranynak látván

Táncol a szolga nép, s követ sok száz bálványt.

A szabadság így szűnik míg gaz ember él,

S a sok ünnepelt sátán innen el nem tér.



Szerintem, ha találsz egy központi témát, akkor merj tőle eltérni. Találd meg a témát és aztán távolodj el tőle és úgy írj. Sokszor még téma sem kell. Elég, ha van benned egy érzés, amit úgy érzed meg tudsz fogalmazni.

Esetleg még arra nem árt figyelni, ha rímelős verset írsz, hogy ugyanannyi szótagszámmal dolgozz a sorokban.

Ezenkívül szerintem van tehetséged az íráshoz és az idővel csak még jobb leszel.


UI.: Azt a vers szerű dolgot most írtam és nem szigorúan a szabadságról szól, hanem a média és bizonyos emberek befolyásáról. Lényegében a gondolataink szabadságáról.

2022. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!