Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen munkák léteznek ilyen...

Milyen munkák léteznek ilyen kategóriában?

Figyelt kérdés

Szeretem a zenét, több féle stílust kb egész nap tudom hallgatni szöveget is és zenét is.

Igazából ez ami legjobban érdekel az életben, a zene.

Érettségim van és szakács szakmám a jelenlegi munkám nem tesz boldoggá, de más se érdekel annyira.

Van esetleg valamilyen munka ami zenével foglalkozik de nem kell hozzá egyetem stb?

Milyen jellegű munkát ajánlanátok?


2022. júl. 8. 11:32
 1/8 anonim válasza:
100%

Így hirtelen a rendezvény szervezés jut eszembe, (itt ugye inkább koncertekre gondolok inkább) vannak tanfolyamok amik elég hamar elvégezhetőek, nem tudom az mennyire lenne számodra érdekes.:)

Nyilván a zenetanár ami legjobb lenne de ahhoz ugye kell iskola.

2022. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

De a Dj is zenével foglalkozik ott is inkább a hozzáértést nézik mint a végzettséget.;)

Nem tudom milyen műfaj érdekel a zenén belül ?

2022. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív válaszokat.

Egyébként a rendezvény szervezés érdekelne:D

A DJ se rossz viszont ahhoz azért kellene sok mindent tudni és felszerelés se ártana hozzá.

2022. júl. 8. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha jó hangja van valakinek/megvan hozzá a tehetsége az énekléshez ,akkor az se számít ha az általános se járta ki,szóval nem az iskolán múlik.
2022. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Na hát akkor mindent bele egy próbát megér 😁

Ráadásul te döntöd el milyen rendezvényeket vállalsz, úgyhogy csak jó lehet számodra.

Én is szerettem volna bár én esküvői szervezéssel akartam foglalkozni de persze jött a COVID miért is ne ?! És így oda lett az ötlet 😃

Most pedig megy a baba tervezés házfelújítás úgyhogy talán pár év múlva visszatérek rá.

De neked sok sikert 🤗

aztán ha lesz valami fejlemény írj ha lesz kedved!:)

2022. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ami késik nem múlik még lehetsz bármi a jövőben 😊
2022. júl. 8. 15:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Énekelni is imádok, ritmus érzékem jó, viszont a hangom nem annyira.
2022. júl. 8. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Pl ismerősöm játékaihoz szerkeszt zenéket is - sok mindent maga csinál. (több játéka is piacon van)


A hangot lehet mellé szerkeszteni már manapság.

2022. júl. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!