Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a legkifejezőbb művészet...

Mi a legkifejezőbb művészet szerintetek?

Figyelt kérdés
A festészet, írás, zene, valami más?

2022. szept. 15. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyén függő.

Van akit az összes művészeti forma hidegen hagy.

Én ha magam akarom kifejezni írok, de egyébként lazulni zenével szoktam.

Vannak kedvenc festményeim, de kedvenc festőim nincsenek, mert annyira nem érdekel a terület.

2022. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Film
2022. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Egyén függő nagyon.


Akiket ismerek (+magamat is beleértve) az alkotó lelkek több mindenhez értenek, több ágon is, mivel alap motoros képességek magasabb szinten vannak.


Kit mi érdekel, milyen "nem megszokott" dologgal, ötlettel áll elő. Milyen szinten és precizitással, alapanyagokkal és azok minőségével alkot.


Ami fontos: ki hogyan tudja magát "eladni".

Marketing, célközönség, tudás, ismeretség.


Bármiből lehet globális siker.


Ezért nem mondanék egy korrekten megnevezett alkotói ágat sem.


Ha belegondolsz, minden ágon vannak "híresek", főleg ha elég tájékozott vagy.


Valahol a szavak, valahol a tettek, hangok, mozzanatok/jelenetek s azokat megtestesítő anyagok, formák kifejezőbbek.


Ez a szép bennük.

+meg is kell látni a szépségeiket.


Az más kérdés, hogy a köznépnek mik relevánsak.

Ám ide jön témában a célközönség meghatározása.

2022. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a zene a lélek nyelve, ahol a tényleges fogalmakon túl megismerheted a legmélyebb belső áramlataidat. Minden más innen virágzik, ezért tartom a zenét a legfontosabbnak.
2022. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Számomra a rajz, a festészet. De szeretem az egyéb képzőművészeteket. Van néhány kedvenc versem (Ágnes asszony, Tetemre hívás, Nem tudhatom stb.) és zeneművem (4 évszak - Tél (3. tétel), pár szám a Follow The Flow-tól...), de az irodalom és a zene kevésbé érdekel.
2022. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!