Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek szep ez az álltala...

Szzoli88 kérdése:

Szerintetek szep ez az álltalam írt idézet ?34/f Nagyon veszélyes az álmaidat élni mert ha egyszer végetérnek nem lesz semmid amibe menekülhetsz .Nem lesz napalod és nem lesz hajnalod ,csak merengsz a távolba és gondolsz az elmúló álmokra

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezt korábban más jóval tömörebben megfogalmazta. Ez nekem túl gej.
2022. okt. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ugyanez történt.
2022. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12es,meseld mar el,hogy mi tortent, mert nem ertem az idezetet, hatha a peldadon keresztul sikerul.
2022. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Reméltem ,hogy vannak olyanok akik megértik a mögötes tartalmat .És sajnálom ,hogy mással is történtek nehezen feldolgozható fájdalmas dolgok :(
2022. okt. 20. 20:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem rossz, ám vitatéma indító is.


Az álmok megvalósítása nem mindig egyszerű, épp ezért álomnak nevezett.

S ha eléred mindig lesz tovább.

Meg is kell tartani a megvalósult álmokat, nem csak eljutni addig és mindig lehet mit fejleszteni vagy/és fejlődni.

Egy nyitott és kreatív elme nem tud s nem is akar megrekedni, mindig rálel valamire.


Az életben bármit meg lehet szerezni, ám el is lehet veszíteni, ha nem ügyelsz rá.


Mindegy, hogy tárgy, karrier, magánélet. Kell rajtuk mindig dolgozni a maguk módján.


Egy hölgyet se elég megszerezni, meg is kell tudni tartani. Ugye szokták momdani.


Nekem vannak 50-70+os barátaim is, kik tudják, az újabb és újabb álmokon túl is mindig van valami, valaki.


Olyan, mint a tanulás, tudás, egy élet nem elég, csak egy apró töredékét sajátítjuk el a világ-tudásnak.


Kinek az élet megáll egy álom elérésében, annak ütközőfala önmaga szegénysége (fejben) vagy a halál.

2022. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ui. : persze lehet sok módon értelmezni.


Akinek viszont az álmok bármely formája menekülésre való, ott gondok vannak az illetővel.

2022. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!