Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szent könyvben, bibliában...

A szent könyvben, bibliában milyen harci idézetek vannak?

Figyelt kérdés
pl ez: Áldott az Úr, az én kőváram, a ki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat. Zsoltárok könyve 144:1

2022. okt. 15. 22:50
 1/4 Drakula ***** válasza:
60%

Itt van egy kis gyüjtemény.


[link]

2022. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lucifer-666 ***** válasza:
72%

Ezékiel 9, 5-7:


"Menjetek át a városon ő utána, és vágjátok; ne kedvezzen a ti szemetek, és ne szánakozzatok:

Vénet, ifjat, szűzet, gyermeket és asszonyokat öljetek meg mind egy lábig, de azokhoz a férfiakhoz, akiken a jegy van, ne közelítsetek, és az én templomomon kezdjétek el. Elkezdék azért a vén férfiakon, akik a ház előtt valának.

És mondá nékik: Fertőztessétek meg a házat, és töltsétek meg a pitvarokat megölettekkel. Menjetek ki. És kimenének és öldöklének a városban."

2022. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
"Én pedig azt mondom néktek: Ne álljatok ellene a gonosznak, hanem a ki arczul üt téged jobb felől, fordítsd felé a másik orczádat is." - Máté 5:39
2022. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Prokopf ***** válasza:
"Legyen világosság! És lőn..."
2022. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!