Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Amigurumi fonalakat hol tudok...

Amigurumi fonalakat hol tudok nagyobb kiszerelésben kapni?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni ezt a hobbit normálisan de bárhol keresek fonalat nagyon kicsi kiszerelésben találok vagy amiguruminak van írva viszont hihetetlenül vékony szálú a fonál, nem vastagabb és puhább amivel pihe puha állatkákat lehetne csinálni...

Minden segítséget és tippet előre köszönök!!



2022. nov. 13. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én Müllerben szoktam kötő fonalat venni. Teljesen jó hozzá, és árban is nagyon jó.

A méterárú árai elszálltak, a kínaiban olcsó, de nem minőségi.

Vannak speckó bababarát fonalak, de alapból nem horgolok olyan piciknek.

Kikben láttam még nagyon nagy gombolyagokat, de nem volt olyan nagy választék, és nem mindig van.

2022. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Aktuális még? Én azt ajánlom, egyenlőre annyira ne tárazz be, ha egy új hobbit kezdesz, csak amire szükséged van kezdéshez. (Persze tudom, hogy nehéz, én sem tudom mindig megállni.:) Amik most látom, hogy nagyon mennek, azok a zsenília fonalból készült figurák. Én személy szerint nem dolgoztam a fonallal, így tapasztalatot nem tudok mondani, de biztos, hogy azzal tudsz méretben nagyobbat igazán készíteni. Kikben sokszor ki lehet fogni jót, de ők is nagyon sokat emeltek az áraikon.
2023. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!