Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehetséges az, hogy egy...

Lehetséges az, hogy egy nagyobb kiszerelésű tejföl előbb megromlik ?

Figyelt kérdés
Régebben közepes méretű (375grammos ? ) tejfölt vettem, ami bontva is nagyon sokáig elállt. Most nemrég vettem egy vödröset (850 gramm) , ma újra kinyitottam és valami trutyi volt a tetején, ami a kisebbnél csak nagyon nagyon sokára jelenik meg.
2022. szept. 25. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Tejsavó
2022. szept. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlik meg hamarabb, én is 850 grammosat veszek mostanában mert kedvezőbb a kilónkénti ára. Egy hétig felbontás után is simán eláll. Nem tudom milyen trutyira gondolsz, de a kis penészpöttyök utána jelennek meg, kb másfél hét után. Az előtt mindenképp el kell fogyasztani, mert az már káros, akkor is, ha leszeded a penészfoltokat.
2022. szept. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mennyiségtől függ, hogy milyen hamar romlik.
2022. szept. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Felbontas után minden termék eltarthatosagi ideje csökken. Minél többet érintkezik levegővel, annál gyorsabban romlik, tehát ha naponta kanalazgatsz ki belőle, pár napon belül megromlik, míg ha 3 naponta, akkor tovább eláll
2022. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsapódott a tejsavó. Ez normális(kivéve ha kékzöld)

Amúgy meg függhet az eltarthatóság attól is, hogy tiszta evőeszközzel nyúlsz e bele

2022. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezen egy olyan nyálkás , sárgás réteg képződött. Már több , mint 3 hete ki van bontva. De korábban a poharasok is voltak ennyi ideje kibontva és semmi baja sem volt. Lehet, hogy más cég gyártotta. Erről leszedtem azt a ronda réteget és alatta teljesen jó volt még.
2022. szept. 26. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hete? Az nagyon sok idő, ne csodálkozz rajta, ha megromlik. Vegyél inkább több kisebbet. Persze egyszerre csak egyet bonts ki. A bontatatlan sokáig eláll.
2022. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mai árak mellett?
2023. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!