Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van értelme elmennem egy...

Van értelme elmennem egy kerámia workshopra?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta, de - úgy gondolom - nem fogok keramikázni, nyilván nem tudhatom, a kíváncsiság hajt. Nulla szakértelmem van hozzá, nem néztem videókat, van kerámia tányérom és kész. Anyagismeretem sincs hozzá, tehát semmi. Ha nagyon megtetszene, nagy beruházás kellene hozzá? Úgy értem, eszközök rendben, de kell hozzá kandalló vagy vmi ilyesmi?

Kötni, horgolni tudok, tehát az alkotás nem áll messze tőlem, de ehhez nagy beruházás nem kell, egy fiók kötő- és horgolótű minden méretben, illetve fél szekrény fonal és kötögethetek, horgolhatok. :)



2022. nov. 26. 18:01
 1/2 anonim válasza:
Ha tetszik menj el, nézd meg ,tanuld meg.Egy kerámikustól sokat lehet tanulni ha végignézed az egész folyamatot.Az eszközök közül a kerámia égető kemence a legnagyobb beruházás,meg a többi apróság.
2022. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes elmenni! Jó élmény lesz, és tanulságos is. Én kétszer voltam a madebyyou-ban ami tudom nem ugyanaz de kicsikét hasonlít, de még így is nagy élmény volt és sok év után is jó visszaemlékezni rá. Nem fogod megbánni. Aztán majd meglátod, hogy mire használod amit megtanultál, vagy mennyire fog még jobban vonzani ez a világ. Ne haszon szempontjából nézd, ha érdekel akkor menj.
2022. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!